Zaloguj się · Zarejestruj się

Kursy ESOL metodą Callana

Kursy ESOL metodą Callana

Edu Owls Limited – Szkoła języka angielskiego prowadząca kursy ESOL metoda Callana od trzech lat uczy dorosłych posługiwania się tym językiem dzięki czemu jej studenci zmieniają prace na lepszą i swobodniej komunikują się z otoczeniem.

Jest to jedyna tak placówka w Leicestershire, która na swoich kursach uczy przede wszystkim mówić i rozumieć co do nas mówią zgodnie z zasadami gramatycznymi. Aż 70% każdych zajęć poświęconych jest na konwersację, a pozostałe 30% na naukę czytania i pisania. Dzięki małym grupom od 3 do 10 osób, każdy student jest maksymalnie skupiony i aktywny przez całe zajęcia. Metoda Callana pozwala w szybki sposób pokonać bariery komunikowania się w obcym języku i odnaleźć się w nowym środowisku. Jest to szczególnie ważne dla Polaków, którzy często przyjeżdżają do Anglii z bardzo słabą znajomością języka angielskiego przez co jest im bardzo trudno samodzielnie znaleźć pracę i załatwić podstawowe sprawy urzędowe czy socjalne.

Zajęcia prowadzone są w Fullhurst Community College przy Imperial Avenue LE3 1AH w soboty w godzinach od 9.00 do 15.00. Każda grupa ma 3 godziny lekcyjne zajęć tygodniowo. Metoda pozwala na dołączanie do grupy na właściwym poziomie w każdym momencie roku szkolnego. Pierwsza godzina lekcyjna zajęć jest zawsze bezpłatna, na niej student może poznać metodę nauczania i sprawdzić czy mu odpowiada. Metoda ta cieszy się dużym uznaniem tak wśród młodzieży jak również osób w wieku przedemerytalnym. Jednym słowem wiek studenta nie ma znaczenia, każdy może się uczyć tą metodą i rozwijać swoje umiejętności komunikacyjne.

Szkoła zatrudnia lektorów języka angielskiego, którzy byli trenowani przez  Callan School London i uzyskali Certyfikat Callan Method, dzięki czemu gwarantuje najwyższy poziom edukacji tą metodą nauczania.

Nowy rok szkolny rozpocznie się 12-go września br. ale szkoła juz rozpoczęła rekrutacje studentów. W związku z ograniczoną ilością studentów w grupie (do 10 osób) o zakwalifikowaniu na kurs decyduje kolejność zgłoszenia.

Zainteresowanych uczestniczeniem w kursach prosimy o kontakt na adres: eduowls@gmail.com lub telefonicznie po godz. 17.00 (07516340933) a więcej szczegółowych informacji o szkole i samej metodzie znajdziecie na www.eduowls.com

 

Artykuł sponsorowany przez Edu Owls Limited

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowanym aby dodać komentarz.